Naši lidé

Radek Hrubý

lektor

Jumping

V Elixíru se s láskou věnuji Jumpingu. Pokud máte rádi pohyb, hudbu, rytmus, tak přijďte a zažijete endorfinový výboj s dobrým pocitem uspokojení.

Na mých lekcích nenajdete složitou choreografii, ale zadovádíte si a zlepšíte svou kondici při mých velmi oblíbených rychlých skladbách. Nejdeme cvičit spartakiádu. Chytne se i začátečník.
I skákaní na trampolínce má svá jednoduchá pravidla. Jsem pedant na správné vykonávání cviků, protože při kterékoliv aktivitě si klient může nesprávným cvičením ublížit.

Součástí mých lekcí není pravidelné posilování, na to jsou vhodné jiné samostatné lekce, jelikož netrénovaný klient po lekci Jumpingu již nemá dostatek síly k zapojení správných svalových skupin.

Jumping a jeho odnože vychází historicky z vojenského výcviku výsadkářů, kdy díky trampolínce při minimálním opotřebení pohybového aparátu, dokážete neuvěřitelně zpevnit střed těla, tzv. CORE. Ze svých zkušeností potvrzuji, že Jumping je opravdu ta nejzábavnější a nejefektivnější metoda na posílení a zpevnění vnitřního břišního svalstva a celkové kondice.

16 let

jsme s vámi