BIKINOVÁ DIETA

 Bikinová dieta je komplexní program zahrnující racionální stravu, pohyb a psychologii. Tvůrkyní této diety je Melissa Perlman, která tvrdí, že pomocí bikinové diety zhubnete do plavek za dva týdny 3 až 5 kilogramů.

Kombinace zdravého jídla, cvičení a správných relaxačních technik by vám měla navodit stálý pocit dostatku energie a pohody i při dietě. Autorka, tak trochu netradičně, klade důraz i na to, že každý váš den by měl být zakončen péčí o tělo (koupel, masáž,…).

Stravovací plán je vytvořen na dva intenzivní týdny, avšak hlavní myšlenkou je, že relativně rychlý výsledek v kombinaci s prací s myslí bude mít za následek trvalou změnu vašeho životního stylu.

Tato dieta nepatří mezi extrémně drastické způsoby redukce hmotnosti, a proto pokud budete chtít, můžete celý dietní program několikrát zopakovat.

 

Hlavní zásady stravování při programu

  • Nikdy nevynechávejte snídani. Doporučeno je jíst ovoce s jogurtem, müsli a vejce.
  • Jezte pouze v případě hladu.
  • Jezte pomalu, pozorně a důkladně kousejte.
  • Nejezte, co vám nechutná.

Jaký je názor odborníků na výživu z Elixír studia pro zdravý pohyb a životosprávu na tuto dietu?

Na této dietě je skvělá komplexnost (propojení zdravé stravy, pohybu a relaxace). Malým negativem je časová náročnost programu – doba cvičení se pohybuje kolem 2hodin denně, k tomu se dále přičítá o něco náročnější příprava jídla.

Avšak je třeba si vždy uvědomit, že bez určité dávka disciplíny a sebekontroly to nepůjde.

Pokud chcete zhubnout zdravě a natrvalo, pomůžeme vám najít ten nejlepší možný způsob stravování ušitý přímo na vaši osobu.

Jsme zastánci vyváženějšího stravovacího režimu, důraz klademe i na pohyb, psychickou pohodu a přiměřený relax.

 Aktuální nabídku výživových programů naleznete zde.


17 let

jsme s vámi