Elixír pro firmy

Co nabízíme pro firmy? 

 

1) Soukromé firemní lekce v Elixír studiu: 

Nabízíme uzavřené firemní lekce pilates či výživovou poradnu. Na této uzavřené firemní hodině či konzultaci se objevují pouze vaši kolegové (lekce není zpřístupněna ostatním klientům). Jsme schopni přizpůsobit lekci vaším časovým možnostem. K dispozici máme hned několik nově vybavených a moderně zařízených sálů, proto pro nás není problém vyjít vám ve vašich požadavcích vstříc. Záleží pouze na vás, zda zvolíte lekci připadaně konzultaci v ranních, dopoledních, odpoledních nebo večerních hodinách. K této nabídce se vztahuje i měření na přístroji Bodystat.

2) Firemní lekce na pracovišti: 

Stejně tak můžeme zorganizovat firemní lekce pilates či zdravotní cvičení pro odbourání špatných pohybových návyků přímo na vašem pracovišti (zahrnuje i individuální diagnostiku problémů zad a těla). Tato nabídka (uspořádání akce na vašem pracovišti) se týká i přednášek výživové poradny a měření bodystatem.

3) Firemní přednášky: 

Jako přední odborníci v oblasti výživy i správného držení těla, jsme schopni a ochotni uspořádat přednášky pro pracovníky a to z oblasti výživové (správné stravování, stravovací návyky, jak dosáhnout ideální váhy bez jojo efektu, atd.) a zdravotní cvičení nebo pilates (odbourání pohybových stereotypů, diagnostika potíží se zády a páteří, řešení svalových disbalancí, ergonomie na pracovišti, atd.)

4) Den zdraví s Elixírem – firemní akce:

Management celé akce – cca 25 000 Kč
(cena zahrnuje organizaci firemní akce včetně dopravy lektorů a cvičebních pomůcek – elektrokola)

Program:

 • společná přednáška – souvislost mezi správným dýchání, držení těla a bolestmi pohybového aparátu cca 1,5 hod (cena 4 000 Kč)
 • individuální diagnostika pohybového aparátu a návrh řešení (cena 2 000 Kč/1 osoba)
 • vypracování individuální sestavy cviků v podobě krátkého videa (zaslání po akci – cena 5 000 Kč/1 osoba)
 • společná přednáška o ergonomii + cviky při dlouhodobém sezení u počítače – každý dostane sepsané cviky již při akci + zaslání videa s praktickou ukázkou (cena 5 000 Kč) 
 • společná přednáška „Wellness a jeho 4 složky – cvičení + výživa + psychika + relax“ (cena 4 000 Kč)
 • společná přednáška „Snižování/zvyšování váhy ve stresovém pracovním prostředí (cena 4 000 Kč)
 • Monitoring a výběr doporučených potravin v souvislosti se selfmonitoringem hladiny celkového cholesterolu (cena 4 000 Kč)
 • Zásady zdravé výživy obecně s důrazem na doporučení stravování a výběr potravin (cena 4 000 Kč)
 • další přednášky dle výběru (cena 4 000 Kč) 
 • individuální poradenství, měření hladiny viscerálních tuků, poměru tuků, svalů, vody v těle (cena 800 Kč/1 osoba)
 • cvičení společné – výběr lekcí – 1 lektor (cena za 1 den 9 000 Kč) 
  cvičení – pilates, jóga, TRX, bosu, kruhový trénink
  cvičení open air – jízda na elektrokolech, jumping, in-line, běh, nordic walking
  golfový trénink

Pronájem cvičebních pomůcek:

 • elektrokola (cena 1 200 Kč/kus/den)
 • profi trampolíny (cena 900 Kč/kus/den)
 • menší pomůcky – TRX, Bosu (cena 800 Kč/kus/den)
 • golfové pomůcky

Přednášky a cvičení během firemní akce vedou certifikování lektoři a výživoví poradci – špičky v oboru.
Ceny jsou bez DPH.

 

 

Reference (Spolupráce s firmami v oblasti výživy a zdravotního cvičení)

Přednáška „Zdravý životní styl“, měření Bodystatem (analýza složení těla), zpracování jídelníčků manažerů a následné konzultace, golf pilates.
Food Coach Safety Week 2011 – Healthy Lifestyle – přednáška v anglickém jazyce, praktické vaření, zdravé suroviny, CMPP – Lubricants & Specialties Iona Sucala.
Spolupráce s firmou Sportvital s.r.o (jednatel Prof. MUDr. Libor Vítek, Ph.D., MBA) při monitoringu jídelníčků zaměstnanců KB, Coca Cola, ČSOB, Modrá pyramida aj.
PhDr. Olga Huspeková – lektor školy.
Články o zdravém životním stylu a výživě ve Zpravodaji realitních makléřů.
Spolupráce v oblasti zdravé výživy a zdravotního cvičení s generálním ředitelem Ing. Janem Kameníčkem.
Přednášky z oblasti ergonomie – jak přizpůsobit pracoviště potřebám těla (odbourávání bolesti zad, zápěstí, karpálních tunelů, bolesti hlavy, atd. díky správnému nastavení pracovní židle, počítače, klávesnice, atd.) + přednáška Zdravý životní styl (propojení body&mind, základní principy racionální stravy, největší stravovací chyby a omyly, správná redukce hmotnosti, emulgátory, doplňky stravy, funkční potraviny, praktické rady pro běžný den aj.), generální ředitelka Ing. Helena Čacká
přednáška Zdravý životní styl v češtině a angličtině, praktická ukázka vhodných potravin, důraz kladen na jejich správný výběr v širokém spektru značek zastoupených na trhu, individuální sestavení stravovacích plánů Balance diet, masáže a pravidelné cvičení na pracovišti (zdravá záda, pilates, joga, kettelbells), HR manager Ing. Eva Jiruše
Roční spolupráce – přednášky na téma zdravá výživa v pravidelných měsíčních intervalech (přednášky na předem vybraná témata), lekce pilates a dalších forem cvičení pro zaměstnance, ředitelka Ing. Andrea Gregorová
Přednáška na téma zdravá výživa v rámci projektu Freshly (role čerstvé zeleniny a ovoce v jídelníčku), managing director Petra Šenkapoulová
Přednáška Zdravý životní styl se zacílením na nejčastější stravovací chyby a omyly (nejen) při redukci hmotnosti. Přednáška z oblasti ergonomie, HR manager Kateřina Jakubcová, BBA
Přednáška z oblasti ergonomie, příčiny bolesti zad, migrén, správné držení těla a přednáška Zvládání stresu – protistresová uvolnění – různé dýchací techniky při stresu a před důležitým jednáním, prevence migrén, stresové a protistresové potraviny, protistresový způsob stravování HR manager Mgr. Kateřina Klimešová
Přednášky o ergonomii pracoviště, bolestech zad a cvičení na pracovišti v Praze a Brně, Radka Besedová.
Přednáška Zdravý životní styl, HR ředitelka Ing. Iva Jandová