O Elixíru

SPLŇTE SI SEN o zdravém pohybu a životosprávě!

ELIXÍR STUDIO pro zdravý pohyb a životosprávu vzniklo 1.10.2006 a vstupuje tento rok již do 18. roku své existence.

Věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete pro Váš osobní životní elixír :)

V současné chvíli působíme v Lužické ulici 9, Praha 2 -Vinohrady, v prostorech Powerfit Fitness, a to vždy celý víkend, kdy probíhají našimi klienty velmi žádané Sobotní speciály a semináře z oblasti zdravého pohybu a životosprávy pro lektory i všeobecnou veřejnost a rekvalifikace  akreditované MŠMT naší Elixír akademie,  ve středu od 7- 16 hodin.

Dále Elixír studio působí po celý týden ve svém profesionálně vybaveném natáčecím a fitness studiu v Chemické 951, Praha 4, v budově Apartman Student. Zde probíhá hlavně natáčení našeho unikátního portálu Elixír online

Lidé i firmy se na nás obracejí s žádostí o radu a pomoc při řešení jejich bolestí zad – a my jim s veškerou láskou, péčí a nadšením ukazujeme cestu k životu bez bolesti.

Každý den se snažíme, aby Elixír studio bylo dokonalé místo pro plnění všech snů! Vašich i našich.

Elixír je nejen studio – www.elixirstudio.cz, ale i online portál se cvičebními videi – www.elixironline.cz, školicí středisko s akreditacemi MŠMT – www.elixirakademie.cz  a především prima party lidí, kteří se rádi hýbají, vzdělávají se a cestují – www.elixiractive.cz. V neposlední řadě je Elixír i cestovní kancelář specializující se na exotické destinace, svatby na pláži a sportovní pobyty –www.elixirtours.cz.

Staňte se členem rodiny Elixír :), #elixirka

Jsme členem Fitness komory