Kariéra

Elixír je nejen studio – www.elixirstudio.cz, ale i online portál – www.elixironline.cz, školicí středisko s akreditacemi MŠMT – www.elixirakademie.cz  a prima parta lidí, kteří se rádi hýbají, cestují a vzdělávají – www.elixiractive.cz. V neposlední řadě je Elixír i cestovní kancelář specializující se na exotické destinace a sportovní pobyty –www.elixirtours.cz.

 

Pracovní místa:

Hledáme nové posily do našeho super týmu lektorů, pro které naše cestovní kanceláře organizuje aktivní pobyty v České republice či ve vzdálených exotických destinacích (Bali, Thajsko, Srí Lanka, Mauricius, Dubaj, Ras Al Khaimah, Seychely, Maledivy atd…….)

Příklady takových pobytů najdete na www.elixiractive.cz a www.elixirtours.cz

Máte kolem sebe aktivní klienty, kamrádky a kamarády, kteří rádi cestují se cvičením? Víte, že zájezdy déle než na 24 hodin s více jak dvěma službami cestovního ruchu (např. cesta, cvičení, pobyt, výlety….) musí zabezpečovat cestovní kancelář, nikoliv pouze cestovní agentura? Chcete právně a organizačně zabazpečit takovou akci cestovní kanceláří s koncesí a zákonným pojištěním CK pro případ úpadku?

Pak neváhejte a kontaktujte nás- rádi vám poradíme a vše s vámi vyřešíme :)  -kontakt na cestovní kancelář Elixír tours – PhDr. Olga Huspeková, 603 44 77 55