Cvičení pro děti

Interaktivní lekce s hudbou a hry pro děti

Pondělky cvičíme s nejmenšími na zábavných lekcích.

Náplň cvičení je stanovena dle nejnovějších poznatků z oblasti fyzioterapie a vývojové kineziologie.

Lekce vede fyzioterapeutka Mgr. Markéta Brabačová s mnohaletou praxí v práci s dětmi.

Vaše dítko si zábavnou formou zpěvu a her osvojí pohybové aktivity s využitím pomůcek (bosu, balóny, trampolínky, padák…), bude rozvíjet jemnou motoriku, interaktivní dovednosti a posílí sociální vazbu s okolním světem.

Lekce jsou každé pondělí:

Děti (chodící 1-2 roky) – Markéta B. 9.30 – 10.20

Děti (2-3 roky) – Markéta B. 10.30 – 11.20

Děti (8 měs. – 1 rok, lezoucí) – Markéta B. 11.30 – 12.20

Děti (3-8 měsíců, nelezoucí) – Markéta B. 13.00 – 13.50

 

Cena za jednotlivou lekci je 150 Kč (nebo dle platné permanentky)

Na tyto lekce neakceptujeme Multisport kartu

Zkušená fyzioterapeutka Mgr. Markéta Brabačová, která se mimo lektorskou činnost zaměřuje na dětskou rehabilitaci, s Vámi probere témata týkající se podpory psychomotorického vývoje dítěte, vhodného výběru pomůcek a režimových opatření, které v rámci skupiny bude cílit individuálně na Vaše dítě.

U nejmladších dětí s vámi probere handlink (manipulaci) s miminkem, u všech dětí se zaměří více na zvládnutí a zdokonalení dovedností, které odpovídají danému věku dítěte a které děti je ještě nemají dokonale zažité, nebo je neprovádějí v ideálním pohybovém vzoru. Nevynechá ani podporu jemné motoriky.
U starších dětí se bude mimo jiné věnovat výběru vhodné obuvi, zaměříme se na prevenci plochonoží a vadného držení těla.
Více o cvičení zde.

 

Hudební škola Yamaha

Program HŠ YAMAHA „První krůčky k hudbě“ vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus. Obsahem jsou písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb, hra na rytmické hudební nástroje (včetně doplňujících výtvarných a pracovních činností). Děti si zvykají na pobyt v kolektivu a učí se sociálním vztahům. Hravá forma všech činností a rozvoj přirozené zvědavosti jsou předpokladem pro úspěšné zvládnutí procesu učení v pozdějším věku. Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí, které odpovídá jejich věku a zkušenostem. Ke každému tématu je připravena odpovídající píseň, báseň a poslechová ukázka, takže společně s příběhem a rytmickou nebo pohybovou hrou tvoří hodina jednotný celek. Díky aktivní účasti jednoho z rodičů (prarodičů), využívání zajímavých učebních materiálů-moderních zpěvníků, CD s nahrávkami písní a poslechových skladeb, leporel a dalších progresivních pomůcek, je působení cílené a intenzivní.

Doporučený věk: od 18 měsíců do 4 let
Online zápis na: www.yamahakurzy.cz

Informace na tel.: 731 066 100

[Best_Wordpress_Gallery id=“54″ gal_title=“Pilates pro děti“]

18 let

jsme s vámi