jste žena 50+

Máte dojem, že na všechny lekce chodí jen mladé ženy a cítíte se mezi nimi nepříjemně? Nechce se Vám oblékat se podle nejnovějších trendů a předvádět se před ostatními? Nebo se snad domníváte, že pro Vás už žádné cvičení není, protože byste nemusela stačit rychlému tempu?
Nic z toho se Vám nestane v Elixír studiu! Mnohaleté zkušenosti nám potvrdili, že nejaktivnější a nejčilejší jsou naše klientky 50+ a seniorky.

V případě, že si přijdete zacvičit, se nemusíte obávat zuřivých temp a rychlých pohybů, lekce pilates jsou volné a plynulé a přizpůsobené vaším individuálním potřebám. Lektorka sama pozná, která pozice je pro Vás nejlepší, případně Vám upraví cvik tak, aby odpovídal Vašemu tělu, pohybovému aparátu, či svalovým disbalancím. Obdobně je to i s dalšími pohybovými lekcemi v našem studiu.

Příjemné prostředí nově vybaveného studia a ostatní přátelské klientky Vás brzy zbaví všech nejistot či studu. Přijďte a rozšiřte řady našich báječných a vitálních klientek, které jsou pro každou legraci!

JAKÉ LEKCE NABÍZÍME?
Můžete se zapojit do jakékoli lekce v Elixír studiu[Best_Wordpress_Gallery id=“32″ gal_title=“Cvičení – Pilates“]

17 let

jsme s vámi