Vás bolí záda

Bolí Vás záda díky dlouhému sezení v kanceláři? Při jízdě v autě? Při sportu? Říkáte si, že s tou bolestí již musíte něco udělat? Nebo Vám dokonce hrozí výhřez meziobratlové ploténky?

Nemusíte se vzdávat Vašich aktivit či sportování, aby Vás záda přestala bolet. Stačí navštívit lekci pilates, která Vám pomůže optimálně protáhnout a posílit právě Vaše rizikové partie zad. Tak jak je cvičení pilates prospěšné pro zpevnění pánevního dna, je i zaměřeno na odbourávání chybných pohybových návyků a stereotypů, které Vaše bolesti zad způsobují.

Lektorka Vám doporučí a navrhne cviky tak, aby napomáhali odstranění Vašeho problému. Ať Vás bolí oblast hrudní páteře a máte kyfosu nebo Vás bolí bederní páteř a trpíte lordózou či je Vaše páteř ve skolióze, na všechny tyto vady páteře a mnohé další jsou lektorky vysoce proškolené a dokáží Vám pomoci díky pilates.

Neočekávejte zázraky, po první hodině jistě zaznamenáte příjemné protažení, ale páteř, kterou jste celý život bortili, se během jedné lekce nenarovná. Pravidelné navštěvování lekcí Vám však jistě zajistí efekt v podobě zad bez bolesti. Jako důkaz máme celou řadu klientů, pro které se stalo cvičení pilates životní nutností!

 

Nabízíme:

17 let

jsme s vámi