Vás trápí inkontinence

Neschopnost udržet moč, či únik moči nezávisle na naší vůli je problém, který v současné době trápí každou druhou ženu. Naprosto alarmující statistika uvádí, že inkontinence není jen záležitostí starších ročníků, jak se všeobecně lidé domnívají, ale postihuje ženy již v průměrném věku 28let!

Kde hledat příčinu nedobrovolného uniku moči? Spouštěčů může být celá řada, počínaje porodem, gynekologickou operací, nadváhou nebo naopak extrémním úbytkem váhy, fyzicky náročnou prací či aktivitou, konče stresem, nervozitou, depresemi… všechny výše jmenované příčiny mají stejného jmenovatele – oslabené pánevní dno.

Toto citlivé téma, o kterém se ženy a dívky často stydí, z pochopitelných důvodů, hovořit, jsme v Elixír studiu schopni, naprosto diskrétně, řešit pomocí speciálních cviků pilates, určených na zpevnění a posílení právě pánevního dna. Chcete-li opravdu efektivně zamezit úniku moči a nespoléhat se pouze na speciální vložky, které sice zabrání zápachu a zkvalitní Váš život, ale neřeší problém inkontinence jako takový, navštivte hodiny pilates, na kterých se naučíte, jak správně pánevní dno aktivovat a posílit.

Nemusíte se obávat, že bude nutné o Vašem intimním problému hovořit, lekce vždy obsahuje rady a cviky zaměřené na pánevní dno, které si můžete trénovat i v soukromí. V Elixír studiu se snažíme Váš problém řešit a pokud možno vyřešit, abyste se mohla v klidu a od srdce smát a abyste se nebála kýchnout.

Rádi Vám poskytneme jakékoli bližší informace, budete-li mít zájem se svěřit, naše lektorky jsou profesionálky, které se této problematice intenzivně věnují.[Best_Wordpress_Gallery id=“33″ gal_title=“Cvičení – Pilates“]

17 let

jsme s vámi