Naši lidé

Olga Huspeková

zakladatelka a CEO Elixír studia s.r.o., lektorka a garant kurzů Elixír akademie, finalistka Ocenění českých podnikatelek 2020

Pilates a Zdravotní tělesná výchova

Pilates pro těhotné

Pilates po porodu

Pilates pro seniory

Výživový poradce

V Elixír studiu si se mnou zacvičíte především v lekcích pilates zdravotního směru, ačkoliv jsem instruktor opravdu velké škály cvičení. 

Pilates je pro mě TOP cvičení :), ale na druhou stranu ve svých lekcích využívám zkušenosti a znalosti z dalších směrů. Vedle skupinových lekcí pomáhám klientům s odstraněním bolestí pohybového aparátu a s obnovením kondice na individuálních lekcích.

A protože jsem garantem našich rekvalifikačních kurzů s akreditací MŠMT Instruktor Pilates a Cvičitel Zdravotního cvičení, školím a zkouším studenty naší Elixír akademie. V rámci soustavy národní kvalifikace coby autorizovaná osoba Hospodářské komory udělují státní zkoušku rekvalifikačního kurzu Instruktor Pilates s platností po celé EU.

Pilates je skvělé cvičení, jak se udržet ve formě a být štíhlí, zdraví, pozitivně naladěni a sexy:) do vysokého věku. A to bez bolestí! A to je cílem každé mnou vedené lekce. Přijďte si zacvičit, budete se cítit báječně na těle i na duši:). Těším se na vás.

Pilates „učím“ pro každodenní život – se mnou se dozvíte – jak správně stát, chodit, sedět, dýchat, posilovat… tedy jak „žít“ a sportovat, abychom si neublížili. Naučím Vás vnímat své tělo a krok po kroku skrze drobné změny v přístupu ke svému tělu odstranit bolesti zad, zeštíhlit a vyrýsovat svou postavu.

17 let

jsme s vámi