POHYB, PŘI KTERÉM OPRAVDU ZHUBNETE!

Pokud chcete zhubnout, je pro vás pohyb nejlepším pomocníkem. Ale cvičíte efektivně?  Necvičíte příliš intenzivně (tzv. anaerobní zóna)? Není vaše tempo a délka cvičení pro redukci naopak nedostačující? A cvičíte technicky správně? Pokud ne, bolavá záda a klouby vás mohou vyřadit z aktivního života dříve, než se ručička váhy zastaví na vysněném čísle. Zdá se to být věda, ale není to složité.

Vyškolení lektoři a výživoví poradci z Elixír studia pro zdravý pohyb  a životosprávu vám rádi poradí a seznámí vás s pravidly  efektivního spalování tuku. Vypočítají  vaši cílovou tepovou frekvenci pro redukci a bezplatně vám zapůjčí  měřič tepové frekvence. Můžete si tak sami během cvičení kontrolovat, zda udržujete to správné tempo. Nebojte se, většina z nás je překvapena, že pro redukci není nutné zběsilé tempo!!! Naopak někdy méně je více!  A to je přece povzbuzující zjištění i pro ty, kteří pohyb zrovna moc nemilují!!!
Zajímavé výsledky v Elixír studiu dosahují i díky perfektní znalosti techniky sportů „body and mind“. Díky tomu vám pomohou vytvarovat dlouhé štíhlé svaly a proporcionálně vyrovnat partie těla. Správné dýchání nastolí proces hubnutí a štíhlý pas je korunou úspěchu.
Komplexní péči doplňují rady z oblasti zdravé a sportovní výživy. Dozvíte se, proč např. necvičit nalačno a naopak, proč po cvičení počkat s milovaným cappuccinem.

Elixír studio

  • speciální redukční indoor cycling, zumba, bosu, thai-box,  atd. se zapůjčeným měřičem tepové frekvence zdarma
  • bezplatné konzultace pro efektivní spalování tuků
  • lekce pilates pro dokonalé držení těla, správné dýchání a štíhlou postavu
  • zdravá, redukční a sportovní výživa
  • vysoká profesionalita, příjemné prostředí, milá atmosféra

Autor: PhDr. Olga Huspeková

18 let

jsme s vámi