Postupný přesun Elixír studia od 1.9.2021

Naši milí,

Elixír studio (fitness studio) oslaví brzy 15 let a na Vinohradské ulici na Jiřího z Poděbrad působíme 12 let. V těchto dnech nám skončila nájemní smlouva a my se po důkladném zvážení rozhodli ji neobnovit. Jdeme ale dál…

Myšlenkou změny prostor se zabýváme delší čas, protože stávající prostory, které nám byly řadu let laskavou základnou (i díky velmi slušným majitelům domu a prostor), postupně přestaly odpovídat směru rozvoje Elixíru. Elixír je náš život, jsou to naši klienti, lektoři – naše parta, se kterou se vzájemně podporujeme. Nyní nám skončila nájemní smlouva a my se rozhodli pro tuto nelehkou změnu, aby se Elixír mohl dále rozvíjet. Kdy jindy, než nyní…

Poslední rok a půl jsme využili, abychom rozjeli další aktivity Elixíru, a přesunuli se tak s naším studiem do světa online – v nejbližších dnech  spouštíme rozsáhlý  projekt Elixír online,  který jsme v tomto roce nastartovali (natáčíme na 4 kamery v kvalitě 4K). Jedná se o nevídaný projekt s cca 200 předtočenými lekcemi mnoha cvičebních stylů, jež vedou lektoři z Elixíru i lektoři z celé republiky. Každý měsíc pak dalších min. 20 videí přibyde. Cílem projektu je věnovat se zdravotnímu aspektu při cvičení online tak, jak to děláme “naživo” už 15 let.

Elixír studio se tedy přeneslo do Elixír v onlinu. Ale ne úplně.

Od 1.9. jsme našli útočiště a sdílíme prostory ve fitness studiu Powerfit private fitness v Lužická 1893/9, (1 km od současného Elixíru), kde budou i nadále probíhat mezi 10.-12. hodinou oblíbené sobotní speciály s lektory Elixíru. O víkendu zde bude působit naše rekvalifikační zařízení Elixír akademie – budou zde probíhat její rekvalifikace Instruktor Pilates, Cvičitel zdravotní tělesné výchovy a Instruktor Jógy a semináře.  V týdnu máme vyhraněné středeční dopoledne až do 14 hodin, kdy zde budou probíhat individuální a skupinové lekce pilates.  Hledáme útočiště i pro další naše jedinečné “party” – Hančinu partu a další a budeme informovat, kde je najdete.

A současně hledáme pro naše fitness studio nové prostory, které by vyhovovaly tomu, čím se  Elixír za ty všechny roky stal. Věříme, že takové místo existuje, a už nyní se těšíme, že se tam potkáme… Jsme v hloubce duše přesvědčeni, že každá změna přinese spoustu dobrého. Děkujeme Vám za veškerou podporu i pochopení.

Poslední lekce ve stávajících prostorách na Vinohradské 70 budou 28.8., poté budou lekce upřesněny (více se dozvíte na webu a soc.sítích).

1.září proběhne první středeční lekce pilates v 9.30 hod v Powerfit fitness a 4.9. mezi 10-12 hodinou první sobotní speciál v Powerfit fitness (vše v Lužická 1893/9)

Děkujeme, za Elixír studio, Olga, 603447755, info@elixirstudio.cz

18 let

jsme s vámi