Power jóga

Power jóga představuje jeden z moderních cvičebních stylů. Jedná se o formu cvičení, po které se budete nejen cítit skvěle, pomáhá ale i s hubnutím, zlepšuje fyzickou kondici a odstraňuje problémy se zády.
Pomocí powerjogy se léčí například onemocnění, které je zvané artróza. Toto velice bolestivé onemocnění kloubů si mohou lidé zmírnit díky pravidelnému cvičení za dohledu odborníka.

Stejně jako tradiční jóga odbourává i power jóga stres, zklidňuje nervový systém a rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů. Další výhodou power jógy je, že se nezaměřuje pouze na hlavní svalové skupiny, ale také na hluboko uložené stabilizační svaly, které pomáhají držet rovnováhu, zachovávají správné držení těla a napomáhají udržet zdravé klouby a páteř.

Narozdíl od tradiční jógy, kdy se v jednotlivých pozicích setrvává poměrně dlouho, se v powerjóze pozice dynamicky střídají. Důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Powerjóga je proto fyzicky náročnější než tradiční jóga a může proto pomoci i při hubnutí nebo udržení váhy.

chci rezervovat lekci[Best_Wordpress_Gallery id=“4″ gal_title=“Cvičení – obecné“]

17 let

jsme s vámi