Elixír – jaký nápoj „mícháme“?

Cítit se zdravě, být v pohodě a vypadat dobře. Po tom touží většina z nás. Nic z toho není nedosažitelný cíl. Každý na sobě může pracovat, postupně a podle svých možností. Brzy pozornost, kterou věnoval sám sobě, ucítí blahodárně na svém těle i duši. Bude se cítit, jako by vypil elixír – elixír zdraví, půvabu, svěžesti, sebejistoty. A nezáleží ani tak na věku, protože ne věk, ale kvalita života určuje míru naší spokojenosti.

Elixír studio zdravého pohybu a životosprávy Vám nachystalo právě takový nápoj. O jeho tajemství se s Vámi rádi podělíme.

 

Skrývá v sobě čtyři složky:

1. Duševní rovnováhu
2. Vyvážený a zdravý jídelníček
3. Zdravý pohyb
4. Schopnost relaxovat

 

Ingredience elixíru jsme, coby alchymisté, namíchali velmi uvážlivě. I roušku tohoto tajemství vám poodhalíme. Patří sem:

1. Výživová poradna s předními odborníky (MUDr. PhDr…..)
2. Pilates studio
3. Zdravotní cvičení
4. Jóga, BOSU, FLOWIN…….
5. Tance – zumba, břišní tance, flamenco…
6. Redukční cycling – reduspin
7. Masáže a služby fyzioterapie
8. Prožitkové a vzdělávací semináře a wellness pobyty

 

To vše tvoří základ našeho elixíru. Každý jsme originál, a proto i elixír připravený pro každého z nás, chutná malinko jinak. Každý je pro nás jedinečný! Proto společně s Vámi umícháme přesně to, co platí právě pro Vaše tělesné i duševní zdraví a prosperitu.

V Elixíru pracuje s nadšením na 40 zkušených a certifikovaných lektorů, výživových poradců, masérů, fyzioterapeutů a dalších odborníků. Našim krédem je: Komplexní péče a individuální přístup! Těšíme se na Vás! Měníme tělo i ego![Best_Wordpress_Gallery id=“22″ gal_title=“Cvičení – obecné“]